Beseda s paní spisovatelkou Michaelou Fišarovou

29.09.2024

Beseda se uskutečnila v úterý 17. září 2024 v prostorách školy, kam za námi dorazila paní spisovatelka se svým kolegou. Dětem se nejprve představili a poté hravou formou představili knihy, které paní Fišarová napsala. Některé knihy naši žáci znali, protože si je pravidelně půjčují v knihovně.
Velmi jsme ocenili divadelní ztvárnění nové knihy paní spisovatelky, kterým svou knihu společně
se svým kolegou představila. Kniha nese název Kája a Claudie a upoutala pozornost všech žáků, kteří se besedy zúčastnili. Žáci byli během vyprávění vtaženi do dění, kdy s velkým zaujetím spolupracovali.
Přednáška byla pro naše žáky velmi motivující. Někteří si dokonce zakoupili knihu od paní spisovatelky. Paní Fišarová jim poté napsala do knihy věnování. Beseda se nám všem velmi líbila.

Za kolektiv SZŠ Heřmanův Městec Bc. Klára Schwabová